Giriş / Mobil / ZenFone Zoom S Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

ZenFone Zoom S Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

ZenFone Zoom S N11.com’da Satışta

Asus’un yeni kamera ve donanım odaklı akıllı telefonu ZenFone Zoom S n11.com’da satışa açıldı. Asus Türkiye garantili cihaz n11.com’da 2.499 TL’den satışa sunuluyor.

Standart tasarımlarının dışına çıkarak, devrimsel yenilikler ve güçlü kamerasıyla çıkış yakalayan Asus’un yeni amiral gemisi Zoom S, n11.com’da satışa açıldı. Çift arka kamerası ve güçlü ön kamerası ile kamera odaklı hazırlanan, yüksek kapasiteli bataryasıyla da dikkat çeken cihaz e-ticaret platformu n11.com’da 2.499 TL’den satışa sunuluyor.

424 PPI AMOLED ekran teknolojisi ve Gorilla Glass 5 özelliklerindeki 5,5 inç ekranla gelen cihaz gücünü 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 625 işlemcisi ve Adreno 506 grafik işlemcisinden alıyor. 12 ve 12 MP çift arka kamerası, 13 MP ön kamerasıyla dikkat çeken cihazda 5000 mAh batarya da kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. Ayrıca 170 gram ağırlığı bulunan cihaz, hızlı şarj destekli adaptör ile geliyor. Mobil fotoğrafçılıkta çağ atlatan Asus’un yeni amiral gemisi ZenFone Zoom S, n11.com’da 2.499 TL’den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 7C Türkiye Pazarına Girdi!

Honor 7C Türkiye Pazarına A101 İle Giriyor! Akıllı telefon dünyasının genç ve trendy markası Honor’un …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!