Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Xiaomi Roidmi B1 Bilgisayar Gözlüğü Satışa Sunuldu!

Xiaomi Roidmi B1 Bilgisayar Gözlüğü Satışa Sunuldu!

Xiaomi Roidmi B1 Bilgisayar Gözlüğü Karşınızda

Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, sadece elektronik cihazlara odaklanmıyor. Bu sefer şirket gözlük yapmaya karar verdi. Daha spesifik olmak gerekirse, yeni ürün Xiaomi ROIDMI B1 Ayrılabilir Anti-mavi ışınlı Koruyucu Gözlük adını taşıyor.

Xiaomi Roidmi B1

Bilim insanları, ekrandaki her elektronik cihazın zararlı bir mavi-ışın ürettiğini, gözlerimize zarar verdiğini ve uykumuzu rahatsız ettiğini buldu. Bu nedenle Xiaomi kendi çözüm hazırladı ve Xiaomi Roidmi B1 Çıkarılabilir Anti-Blue-Rays Koruyucu Gözlükleri takdim etti.

Gözlerinizi korumak için 9 katmanlı
 Dahası, gözlük modüler yapıya sahiptir ve (adından da anlaşılacağı üzere) kulak-sapları ve burun yastığı gibi sökülebilir elemanları (değiştirilebilir, böylece size uyacak birini bulacaksınız). Bu çözüm sayesinde standart ve spor olmak üzere (ihtiyaçlarınıza göre) kullanabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hafif ve rahat malzeme

Çerçeveler hafifliği, esnekliği, gücü ve rahatlığı ile bilinen TR90 malzemeden yapılır. Dahası, ağırlığı sadece 20g. Bunun en iyi yanı, Xiaomi’nin farklı renk ve desenlere sahip birçok farklı kareyi hazırlaması, böylece herkes kendi stilini bulabilmesidir.

En iyi kalite ve güvenlik

Sonunda, en önemli şey – gözlük, kalite ve güvenliği kontrol eden çeşitli uluslararası kuruluşlardan birçok test geçti.

Xiaomi Roidmi B1, iki burun yastığı, iki kulak kaynağı ve bir bezle çok şık bir kutu içerisinde paketlenmiştir. Her şey harika görünüyor ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Bir tane satın almak istiyorsanız,  yalnızca 39,99 dolarlık ön siparişi verebilirsiniz. (gönderiler 16 Mart’tan sonra başlayacak).

0

User Rating: 0.75 ( 1 votes)

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 3 Satışta!

Apple Watch Series 3 Satışa Sunuldu! Apple’ın Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleştirdiği dev lansmanda iPhone …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!