Giriş / Mobil / Xiaomi Mi5X Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Xiaomi Mi5X Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Xiaomi Mi5X Özellikleri Kesinlik Kazandı

Xiaomi Mi5X bugün gerçekleşen Mi lansmanı ile netlik kazandı. Yapılan ilk açıklamalar ile birlikte, Android 7.0.1 ve Miui 9 ile gelecek olan yeni modelin 5,5 inç ekranı ve 165 gramlık bir ağırlığa sahip olacağı belirtildi.

Mi5X’in mi6 ile aynı kameraya sahip olduğu ve Snapchat benzeri bir özelliğin kullanıcıları şaşırtacağından bahsedildi. Ayrıca 14NM 64 Bit  olan Snapdragon 625 işlemcisi ile uzun bir pil ömrü de müjdelenmiş durumda. 3080 mAh batarya 4 GB Ram ve 64 GB dahili hafızası bulunan Xiaomi Mi5X’in, DHS Audio kalibrasyonu ve kendi amplifikatörü ile, kullanıcıların ses konusunda olan tatminsiz duruşunu değiştirecek cinsten bir ses kalitesi sunacağından da bahsedildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Xiaomi Mi5X Fiyat ve Temin edinebilirlik;

Henüz Türkiye ile ilgili bir fiyatlandırma bulunmuyor, çünkü ithalat garantisi sağlayan firmalar ya da elden satış yapan Xiaomi Türkiye Fan Sayfası ve  Facebook Grubu yöneticileri Ağustos’un ikinci haftası ülkemizde de satışta bulunacağını iddia ettiler. Çindeki fiyatının 221$  olarak belirtildiğini de söylemek gerekiyor.

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Redmi S2 Satışa Sunuldu!

Xiaomi Redmi S2 Satışa Açıldı Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin uygun fiyatıyla cepleri, donanım ve …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!