Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportwear Satışa Sunuldu!

Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart Sportwear Satışa Sunuldu!

Xiaomi Akıllı Ayakkabı 90 Minutes Ultra Smart Sportwear  Türkiye’ye

Intel ile iş birliğine giden Çinli teknoloji firması Xiaomi’nin ’90 Minutes Ultra Smart Sportswear’ adlı akıllı ayakkabısı Türkiye’de ilk kez ve sadece n11.com’da satışa açıldı.

Gittikçe akıllanan ürünlerde telefon, saat ve bileklikten sonra sıra ayakkabılarda. Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Intel ile iş birliği yaparak tanıttığı yeni akıllı ayakkabısı ’90 Minutes Ultra Smart Sportwear’ Türkiye’de ilk kez ve sadece e-ticaret platformu n11.com üzerinden satışa sunuluyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Spor ve aktivite takibi dünyasına yeni soluk

İçindeki özel çip sayesinde kullanıcısının tüm hareketlerini takip eden akıllı ayakkabı, hareketleri yürüme, koşma ya da tırmanma şeklinde tanımlayarak, adım, mesafe ve kalori bilgilerini sunuyor. Hava yastıklarına, antibakteriyel taban sistemine ve kaymayı önleyici kaplamaya sahip ayakkabı 60 gün batarya ömrüyle dikkat çekiyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece n11.com üzerinden 299 TL fiyatıyla satışa sunulan akıllı ayakkabı, spor ve aktivite takibi dünyasına yeni bir soluk getirecek.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Gear Fit 2 Pro Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu

Samsung Gear Fit 2 Pro ön siparişe açıldı Samsung’un yeni giyilebilir spor takip bandı Samsung …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!