Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Xiaomi Akıllı Ayakkabı Fiyat ve Özellikleri

Xiaomi Akıllı Ayakkabı Fiyat ve Özellikleri

Smart Running Adını Taşıyan Xiaomi Akıllı Ayakkabı Bakın Neler Yapıyor?

 Açık hava etkinlikleri için Xiaomi akıllı spor ayakkabıları nefes alabilen yastıklama sistemiyle ayaklarınızı ter ve nemden korur. Çalışmalarınızı doğru bir şekilde kaydederek, koşu rotanızı, yaktığınız kalorileriniz ve hızınızı size telefonunuzda bulunan uygulama ile bildiren bu ayakkabılar vazgeçilmeziniz olacak cinsten. Xaiomi akıllı ayakkabı ile veri analizi ve kayıtların ne kadar iyi çalıştığını görüp, egzersiz planlarınızı planlayabileceksiniz. İçinde bulunan çip sayesinde gelişmiş teknoloji tasarımını sonuna kadar yaşayacak doğru ve hızlı analizlerle sağlıklı bir raporlamanın size nasıl sunulduğuna şahitlik edeceksiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hafif ve yumuşak dokusu günlük kullanımlarınız için ideal olan Smart Running Shoes, kaymayı önleme, Nefes alabilir yüzey, dayanıklı, hafif, şok emici ve ter emici  özellikleriyle bir ayakkabının ötesine geçecek. 39 numaradan 46 numaraya kadar ayaklara uyum sağlayan akıllı ayakkabının, Siyah, Mavi, Neon parlak yeşil, neon yeşil, turuncu ve kırmızı renkleri bulunuyor. Neredeyse tüm telefonlarla uyumlu xiaomi akıllı ayakkabı ile verilerinizi dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

LI-NING  markasını taşıyan Xiaomi akıllı ayakkabıların 50 dolar ile 75 dolar arasında satış fiyatı bulunmakta.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 3 Satışta!

Apple Watch Series 3 Satışa Sunuldu! Apple’ın Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleştirdiği dev lansmanda iPhone …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!