Giriş / Oyun / Xbox One X Fiyat ve Özellikleri Belli Oluyor!

Xbox One X Fiyat ve Özellikleri Belli Oluyor!

Microsoft’un En Güçlüsü Xbox One X Yakında Geliyor

7 Kasım 2017’de piyasaya sürülmesi beklenen Xbox one X Microsoft’un gelmiş geçmiş en güçlü oyun makinesi olduğunu doğruluyor.

Project Scorpie ile E3 2017 gizemli cihazın adını açıklarken One X özellikleri ise; 6 teraflop GPU gücünde ve 12 GB GDDR5 RAM’le gelirken cihazın 8 milyondan fazla pikseli ekrana iletebildiği söyleniyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Konsolun 1TB depolama alanı ve siyah renkli bir kasası bulunuyor. Xbox 360 oyunlarını da desteklerken 4K çözünürlüğü, sıvı soğutmalı teknolojisi ile fazla ısınmayacak ve kırmızı ölüm halkası sorunları yaşamayacak.

Küçük boyutlarıyla dikkat çeken oyun konsolunun ABD fiyatı 499 dolar olarak açıklanmış. Oyun müptelalıların Türkiye’ye ne zaman ve ne kadarlık fiyat etiketiyle geleceği soruları da henüz yanıtlanmış değil.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Market Arabası Çılgınlığı Fortnite’ı Ele Geçirdi!

Market Arabası Çılgınlığı Fortnite’ı Ele Geçirdi Oyuncuların gözdesi haline gelen market arabaları oyunda çok eğlenceli …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!