Giriş / Mobil / Vodafone N9 ve N9 Lite Geliyor!

Vodafone N9 ve N9 Lite Geliyor!

Vodafone Yeni Cihazlarıyla Karşımızda Olacak!

Operatörlerin reklam çalışmaları ve ayağınız alışsın yöntemiyle orta segment cihazları kampanya olarak sunduğunu uzun yıllardır görürken Vodafone N9’un bize neler sunacağına gelmeden önce biraz konuşalım.

Bu konuda birçok büyük firmanın fiyat performans cihazlara yönelmesi ve bunu kullanıcılarının faturalarına yansıtarak sundukları kampanya cihazlarla adını duyurmalarından bahsetmek istiyorum.

Kampanya cihazların genelde kendini kanıtlayamamış modeller ya da piyasada tutunmak için direten modeller olduğunu söylemek yanlış olmaz. Faturanıza ek ücretlerle taksitle alınması son kullanıcıya cazip gelse de, bazı kullanıcılar memnun kalırken bazıları ise bu cihazların kronik sıkıntılarını çekmektedir.

Daha önceleri Turkcell’in T serisi kampanyaları birçok insanı mağdur ederken artık teknolojinin maliyetleri düşürüp daha kaliteli işlere el atan firmalarla donatıldığını ve rekabetin bu firmalar sayesinde daha kaliteli bir hale geldiğini söyleyebiliriz

Hiç şüphesiz ki dünya üzerinde hızla büyüyen Xiaomi Çin firması bunların başında gelir.

Bunları bir kenara bırakarak gelelim modellerimize;

Vodafone N9’un 5.5 inç HD ekran ve parmak izi okuyucusuna sahip orta segment bir telefon olacağını söyleyebiliriz. N9 Lite ise adı üzerinde bu modelin bir tık altı teknoloji ile donatılacak.

Vodafone N9 ve N9 Lite Özellikleri

Vodafone N9’un 14 megapilsellik arka kamere ve 8 megapiksellik selfie kamerası bulunurken 16 GB depolama alanı, 2GB RAM ve Mediatek Quad Core işlemcisi bulunacak.

2900 mAh pil ve Android 8.1 Oreo ile birlikte gelecek.

Vodafone N9 Lite  sürümü ise 5.34 imç ekran 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera ile gelirken 16GB depolama kapasitesi 1GB Ram ve 2460 mAh pil ve Android 8.1 oreo ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

OPPO Türkiye Pazarına Giriş Yaptı!

AKILLI TELEFON PAZARININ ÖNCÜ MARKASI OPPO, YENİLİKÇİ MODELLERİYLE TÜRKİYE’DE OPPO’nun RX17 PRO, RX17 NEO ve …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!