Giriş / Teknoloji / Türkiye’nin İlk Yerli 3D Yazıcısı Zaxe X1

Türkiye’nin İlk Yerli 3D Yazıcısı Zaxe X1

İlk Yerli 3D Yazıcımız Zaxe X1 Türk Mühendislerinin Başarısı Oldu

Türkiye’nin 3D yazıcı markası Zaxe’nin Zaxe X1 modeli, seri üretime geçen ilk yerli üretim sertifikalı 3D yazıcı olma özelliğini taşıyor. Üstün baskı teknolojisi sunan masaüstü 3D yazıcısı X1, kolay kullanımı ve tasarımıyla Türkiye’deki birçok sanayi, Ar-Ge merkezi, sağlık ve eğitim kurumunun öncelikli tercihi oluyor.

Türkiye’nin 3D yazıcı markası Zaxe’nin, seri üretime geçirdiği ilk yerli 3D yazıcı modeli X1 üstün baskı teknolojisi, kolay kullanımı ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah renkli kasasının yanında kırmızı renk seçeneği de bulunan X1’de, kablosuz ağ ile uzaktan kontrol, otomatik güncelleme ve bulut bağlantısı bulunuyor.

Zaxe X1’de basit ve anlaşılabilir Türkçe ara yüz ve renkli dokunmatik ekran ile kullanıcı odaklı tasarım sağlanırken, Zaxe’nin kendine özel yazılımı Zaxe Desktop ile çok kısa sürede modeller baskıya hazır hala gelebiliyor. X1, Türkiye’deki birçok sanayi, Ar-Ge merkezi, sağlık ve eğitim kurumunun öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Reeder M7S Bim’de Satışa Sunuldu!

Reeder M7S uygun fiyatıyla BİM mağazalarında Türkiye merkezli teknoloji firması reeder’ın en yeni tablet modeli …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!