Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / SteelSeries Arctis Pro Serisi Türkiye

SteelSeries Arctis Pro Serisi Türkiye

SteelSeries Arctis Pro serisi Türkiye’de ilk Kez Satışa Sunuldu!

Oyuncu kulaklıkları alanında yüksek çözünürlüklü ses desteğine sahip olmasıyla adını ilklere yazdıran SteelSeries Arctis Pro serisi kulaklıklar Türkiye’de ilk kez n11’de satışa sunuldu.

SteelSeries’in oyuncu kulaklıkları alanında yüksek çözünürlüklü ses desteği sunan Arctis Pro serisi Türkiye’de ilk kez e-ticaret platformu n11’de satışa açıldı. 96 kHz/24 bit ses kalitesi desteğiyle sesleri detaylı bir şekilde duymaya imkân sağlayan Arctis Pro serisi, GameDAC isimli dönüştürücüsüyle sanal çevresel ses seçeneği de taşıyor.

Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı modelle satışa çıkan Arctis Pro serisi, oyun dünyasındaki en iyi mikrofon olarak bilinen, çekilebilir Arctis ClearCast mikrofonuyla da stüdyo kalitesinde ses netliği ve olağanüstü arka plan gürültü engelleme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Dünyanın sertifikalı ilk yüksek Çözünürlüklü oyun ses sistemi olan Arctis Pro + GameDAC ve Arctis Pro kulaklık serisinin diğer üyeleri Türkiye’de ilk kez satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Logitech UE Boom 2 Bluetooth Hoparlör Karşınızda!

Logitech UE Boom 2 Bluetooth Hoparlör Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu! Güçlü ses desteği, suya dayanıklılık …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!