Giriş / Mobil / Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Ön Siparişte!

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Ön Siparişte!

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Fiyat ve Özellikleriyle N11’de

Güney Koreli teknoloji devi yeni amiral gemisi telefonları Samsung Galaxy S9 ve S9+’ı Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı. Samsung’un kamera özellikleriyle ön plana çıkan S9 ailesi, n11’de ön siparişle satışa açıldı.

İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve S9+, n11.com’da ön siparişle satışa açıldı. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği S9 ailesi ön siparişle satın alınabiliyor.

Ultra ağır çekim moduyla saniyede 960 kare yakalayabilen yeni amiral gemilerinde S9 tek kamera taşırken, S9+ çift arka kamerasındaki bokeh özelliğiyle fotoğraflara alan derinliği kazandırıyor. Stereo ses sistemine sahip S9 ailesinin alt ve üstünde yer alan hoparlörler, video, müzik ve içerikleri kaliteli sunarken, sonsuz ekran tasarımı kullanıcısına daha fazla alan sağlıyor. 5.8 inç ve 6.2 inç ekran taşıyan S9 ve S9+, ön siparişle satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Fiyatlandırması Nasıl Olacak?

Galaxy S9’un Türkiye fiyatı 64 GB için 4.599 TL olarak açıklandı. S9’un ABD fiyatı ise 790 dolar olarak belirlendi. 64, 128 ve 256 GB depolama seçenekleri sunan Galaxy S9+’ın fiyatı ise sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL olacak. S9+’nın ABD fiyatı ise 915 dolar olarak belirlendi. Samsung Galaxy S9 ve S9+, 25 Şubat 2018 tarihinden itibaren Türkiye’de ön siparişle sunuldu.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Android Go Modeli GM 8 Go Duyuruldu!

Android Go Modeli GM 8 Go Tanıtıldı! MWC’de General Mobile rüzgârı: Amiral gemisi GM 8 …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!