Giriş / Mobil / Pokemon Avı Kanyonda Başlıyor !

Pokemon Avı Kanyonda Başlıyor !

Türkiye’de İlk Kez Yapılan Poke Party İle En Heyecanlı Pokemon Avı Kanyonda Olacak

Yeni ve farklı etkinlikleri ile misafirlerini her zaman şaşırtmayı başaran Kanyon, son zamanların en trend oyunu Pokémon GO ile misafirlerini Pokémon avına davet ediyor.

Akıllı telefonlardan oynanan ve oyuncularına gerçek dünya üzerinde cihazları ile pokemonları yakalama imkanı tanıyan Pokemon GO’nun, hem Türkiye’de hem de dünyada etkisi devam ederken, Kanyon, Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan bir etkinliğe imza atıyor. Son zamanların en trend oyunu olan “Pokémon GO” uygulaması ile15 Temmuz Cuma günü tüm misafirlerini etkinlik alanında gerçekleşecek olan Pokémon Avı’na davet ediyor. Rhino Runner işbirliği ile Kanyon’un belli yerlerine, belli aralıklarla yerleştirilecek, Pokémon bulma ihtimalini 20 katına çıkaran Lure Module ile oyuncular hem keyifli vakit geçirecek hem de hediye kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Facebook sayfasında yer alan gönderiyi 14 Temmuz tarihinden etkinlik saatine kadar kendi Facebook sayfasında paylaşan 10 kişi ve etkinlik sırasında #KanyonPokePartyhashtagini kullanarak Instagram’dan paylaşım yapan 10 kişinin sürpriz hediyeler kazanacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Tarih: 15 Temmuz Cuma

Saat: 18.00-20.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Asus ZenFone 4 Max İncelemesi

Neden Asus Zenfone 4 Max Edinmelisiniz ? Asus ZenFone 4 Max, Temmuz 2017’de piyasaya sürüldü. …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!