Giriş / Mobil Oyun / Pixi Soccer ile Futbol’a Farklı Soluk!
Futbol oyunu

Pixi Soccer ile Futbol’a Farklı Soluk!

Bir Futboldan Fazlası Pixi Soccer ile Karşınızda

Pixi Soccer futbol temalı retro grafikler ile geliştirilmiş bir oyundur. Parmağınızla şut çekip üzerinize doğru gelen rakip oyuncuları geçerek, futbol kalelerini, kupaları ve kramponları toplamanız gerekiyor. Eğer rakip oyunculardan kaçamazsanız; rakip oyuncu topu aldığında oyunu kaybedersiniz.
Skorunuza göre toplayacağınız coinler ile; değişik özelliklere sahip futbol toplarını, rakip takımın forma rengini ve saha rengini seçebilirsiniz. Oyundan topladığınız veya coin harcayarak elde ettiğiniz kramponlardan kullanarak rakip oyuncuların üstüne doğru topu sürdüğünüzde, üzerinize gelen oyuncudan kurtulursunuz. Manyetik top özelliği olan futbol topu parmağınızı gerçek zamanlı takip ederek top sürmenize gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde gol atmanıza ve daha iyi skorlar elde etmenize olanak sağlar. Pixi Soccer oyununu App Store dan iOS cihazlarınız için indirebilirsiniz. Yakında Android cihazlar için çıkacak ilk sürümü şuan test aşamasındadır.
İndirme Linki : iOS
Facebook : Fan Sayfası

0

User Rating: 4.78 ( 2 votes)

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

HTC U Play Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

HTC U Play Türkiye’de satışta! Mobil ve sanal gerçeklik teknolojisinin önde gelen şirketi HTC, tasarımında metal …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!