Giriş / Oyun / Oyunseverler İçin AMD’den 3 Ayrı Oyun Kampanyası

Oyunseverler İçin AMD’den 3 Ayrı Oyun Kampanyası

Oyunseverler İçin AMD’den 3 Ayrı Oyun Kampanyası

Oyunseverler için AMD, güncel oyun kampanyaları ile dikkat çekiyor. Seçili AMD işlemci ve grafik kartı ürün satın alımlarında, kullanıcılar DOOM, Ashes of the Singularity ve Warhammer oyun kodlarına ücretsiz sahip oluyor.

Oyun tarihinin mihenk taşlarından DOOM serisinin en güncel oyunu yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra 13 Mayıs 2016 tarihinde oyun severler ile buluştu. Muazzam görselleri ve hızlı tarzı ile dikkat çeken oyun, Vulkan destekli Radeon grafik kartlarında rakiplerine göre %30’a varan performans kazanımı sunuyor. Vatan Bilgisayar’dan alınan tüm Radeon RX 480 grafik kartlarıyla birlikte tüketicilere 22 Şubat 2017 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak DOOM kampanyanın tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

İnsanlık, Substrate adı verilen yeni bir düşmanın tehdidi altında. Bu yeni düşman insan ırkını evrenden silmek için var gücüyle çalışıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu Ashes of the Singularity: Escalation’da görevin genç bir asker olarak insan Substrate’lerin istilasından kurtarmak ve senin DirectX 12 desteği ile başarmaman için hiçbir bahanen yok!

Eğer niyetiniz tam bir hükümdarlık kurmak ise Total War: Warhammer size göre. Kuracağınız strateji sizi kral da yapabilir, yenilgilere aşina da.

İşte bu iki güzel oyun, Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan 6 veya 8 çekirdekli FX işlemcilerle birlikte oyun severlere ücretsiz olarak veriliyor. 14 Mart 2017- 10 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek olan kampanya hakkındaki tüm detaylı bilgiye buradan öğrenebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Nintendo Labo’nun Tanıtımı Yapıldı!

Nintendo Labo Karton Bir Dünya Sunacak! Nintendo Mart 2017 de satış rekorları kırarak  Nintendo Switch …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!