Giriş / Mobil / OnePlus 5 Fiyat ve Özellikleriye Satışta

OnePlus 5 Fiyat ve Özellikleriye Satışta

Amiral Gemisi Katilinin OnePlus 5 modeli N11’de Satışa Sunuldu

Agresif fiyat politikasıyla ‘Amiral Gemisi Katili’ olarak bilinen Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın merakla beklenen yeni modeli One Plus 5 n11.com’da satışa açıldı.Özellikleriyle piyasadaki rakiplerinden birkaç gömlek üstün olup fiyat bakımından lakabının hakkını veren telefon, n11.com’da 2.399 TL’den satışa sunuluyor.

Amiral gemisi katili unvanına sahip olan OnePlus’ın uzun süredir dikkatleri üzerine çeken yeni modeli One Plus 5, e-ticaret platformu n11.com’da satışa açıldı. 6GB RAM, Snapdragon 835, arka kapağında çift kamerası ve DCI-P3 destekli 5,5 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı ile ön plana çıkan One Plus 5, n11.com‘da 2.399 TL‘den satışa sunuluyor.

n11.com’da İthalatçı garantili satışa sunulan cihaz, piyasadaki rakiplerinden özellik anlamında birkaç gömlek üstün olup, benzerlerine kıyasla düşük fiyatıyla dikkat çekiyor. Full HD 5.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla gelen cihaz, Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Gücünü 2.45 GHz Snapdragon yonga setinden alan ve 2 adet arka kameraya sahip cihaz, 3.300 mAh kapasiteli bataryayla geliyor. OnePlus 5, n11.com’da 2.399 TL‘den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

KAAN N2 Fiyat ve Özellikleri Karşınızda!

KAAN N2 ile Yeniliğe Dokunun! Başarı’nın “Telefonda akılcı davran, hep sen kazan” anlayışıyla geliştirdiği akıllı …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!