Giriş / Oyun / Oasis Games Yeni Oyunu Fringe Wars’u Duyurdu!

Oasis Games Yeni Oyunu Fringe Wars’u Duyurdu!

Uzay temalı Fringe Wars Oyununun Yılın Üçüncü Çeyreğinde Steam Üzerinden Yayınlanması Bekleniyor

 Yayınladığı oyunlarla ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Oasis Games yeni oyunu Fringe Wars’u tanıttı. E3’te Sony tarafından PlayStation’a çıkması beklenen en iyi oyunlar arasında gösterilen Fringe Wars çok yakında Steam’deki yerini alacak.

Oyuncular ulusların ortadan kalktığı ve uzayın çok şirketli gruplar tarafından kontrol edildiği bir evrende hayatta kalmak için birbirlerine karşı kıyasıya bir mücadeleye girişecekler. Bunu yapmak içinse oyunun başında kendilerine sunulan 5 farklı gemiden birini seçip mümkün olduğunda fazla çarpışmayı kazanmaya çalışacaklar. Seçilen her gemi ise farklı bir oynanışa sahip olacak ve kazanmak için uygun stratejilerin seçilmesini gerektirecek.

Oyundaki gemileri üstlendikleri görevlere göre Tank, Keskin Nişancı, Taarruz, Keşif ve Destek olarak 5 farklı sınıfa ayırmak mümkün. Her biri kendine has görünüşe ve oynanışa sahip olacak gemiler, oyuncuları kazanmak için farklı taktiklere ve oyun tarzlarına başvurmak zorunda bırakacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Oyuncuların karşı takımdaki gemileri patlatarak belli bir puana ulaşmaya çalışacakları Team Deathmatch ve haritanın belli noktalarını ele geçirerek karşı takıma üstünlük kurmaya uğraşacakları Team Domination gibi alışıldık oyun modları barındıran Fringe Wars, rekabetçi oyunları seven oyuncular için özel bir MOBA moduna da sahip olacak.

Fringe Wars’un dikkat çekici bir başka yanıysa, oyunculara gemilerini çeşitli geliştirmeler, farklı silahlar ve yeni özelliklerle kişiselleştirme imkânı vermesi. Her geminin değiştirilebilir 4 parçası var ve oyucular 30 farklı modül arasından seçtikleri parçaları kullanarak birbirinden farklı gemi konfigürasyonları oluşturabilecekler.

Global duyurusu Sony tarafından E3’te yapılan Fringe Wars yakın zamanda Steam’de yayınlanacak. İlerleyen dönemlerde konsollarda da yer alacak oyun hakkındaki en güncel bilgileri almak için oyunun Facebook (https://www.facebook.com/FringeWars/) ve Twitter (https://twitter.com/Fringe_Wars) hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Nintendo Labo’nun Tanıtımı Yapıldı!

Nintendo Labo Karton Bir Dünya Sunacak! Nintendo Mart 2017 de satış rekorları kırarak  Nintendo Switch …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!