Giriş / Mobil / LG G7 ThinQ Çıkış Tarihi Duyuruldu!

LG G7 ThinQ Çıkış Tarihi Duyuruldu!

LG, yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’i tanıtacağı tarihi duyurdu!

LG Electronics’in yeni akıllı telefonu LG G7 ThinQ’in tanıtım tarihi belli oldu. LG G7 ThinQ, 2 Mayıs’ta New York’ta, 3 Mayıs’ta ise Seul’de düzenlenecek etkinliklerde tanıtılacak.

LG’nin ThinQ yaklaşımını benimseyen ilk G serisi akıllı telefonu G7 ThinQ’in tanıtım tarihi belli oldu. Teknoloji devinin yeni akıllı telefonu 2 Mayıs’ta New York’taki Metropolitan West’te, 3 Mayıs’ta ise Seul’deki I´PARK Mall’da düzenlenecek etkinliklerde tüm detaylarıyla anlatılacak.

LG’nin yapay zekayı benimseyen ilk akıllı telefonu olan LG V30S’in daha gelişmiş bir versiyonu olan G7 ThinQ, ses tanıma ve yapay zeka teknolojisiyle donatılarak hayata geçirildi. G7 ThinQ, ev aletleri, televizyonlar ve benzeri LG cihazları ile de bağlantı kurabilecek.

LG Electronics Mobil İletişim Şirketi’nin Başkanı Hwang Jeong-hwanise konuyla ilgili şunları söyledi: “Artık üreticilerin, kullanıcıların bir akıllı telefonda ne aradıklarını daha iyi anlamaları gerektiği bir dönemdeyiz. LG olarak kullanıcı deneyimini çok önemsiyoruz. G7 ThinQ ile yapay zeka teknolojilerini kullanarak kullanıcıların günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.”

LG G7 ThinQ 2.çeyrekte Türkiye pazarında satışa sunulacak.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Huawei P Smart 2019 Fiyat ve Özellikleriyle Satışta!

Huawei P smart 2019 N11’de Satışa Açıldı! Tasarımı, yapay zekalı kamera sistemi ve geniş ekranıyla …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!