Giriş / Mobil / Lenovo Moto G5 Fiyat ve Özellikleri

Lenovo Moto G5 Fiyat ve Özellikleri

Lenovo Moto G5 Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz yıl Moto G4 ailesiyle Türkiye pazarına geri dönen Motorola’nın (Lenovo) Mobil Dünya Kongresi’nde düzenlediği basın toplantısında resmi olarak duyurduğu ‘G’ serisinin yeni üyesi Lenovo Moto G5, n11.com’da satışa açıldı.

Moto Z ile ‘mod’ kavramını akıllı telefon dünyasına sokan Lenovo, başarılı satış rakamlarına ulaşan ürün serisi Moto G’yi iki yeni ürünle güncelledi. Sunduğu üst düzey özelliklere karşılık uygun fiyatıyla dikkat çeken Moto G ailesinin yeni üyesi Moto G5, n11.com’da satışa açıldı.

Metal gövdesi ve ince yapısıyla gelen şık tasarımıyla dikkat çeken Moto G5, gücünü Qualcomm’un giriş seviye işlemcisi Snapdragon 430‘dan alıyor. 5 inçlik Full HD çözünürlüklü ekran, 2GB RAM ve 16GB / 32GB dahili depolama alanına sahip Moto G5’te 2800mAh batarya kapasitesine yer veriliyor. Tasarımı ve fiyatına göre sunduğu teknik özelliklerinin yanı sıra kamerasıyla da iddialı olan Moto G5’te yer alan 13MP çözünürlüklü ışık hızında otomatik odaklama yapabilen arka ve 5MP çözünürlüklü ön kamera oldukça başarılı kareler yakalayabiliyor. Moto G5, n11.com’da 1.048,90 TL‘den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Android Go Modeli GM 8 Go Duyuruldu!

Android Go Modeli GM 8 Go Tanıtıldı! MWC’de General Mobile rüzgârı: Amiral gemisi GM 8 …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!