Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / Jabra Elite Sport Satışa Sunuldu!

Jabra Elite Sport Satışa Sunuldu!

0

User Rating: Be the first one !

Yeni Jabra Elite Sport Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Jabra’nın CE Week 2017 etkinliğinde duyurduğu Jabra Elite Sport topuzlu kulaklıklarının güçlendirilmiş pil ömrü ve yeni rengiyle dikkat çeken son versiyonu n11.com’da 999 TL’den satışa açıldı.

Ses mühendisliği konusunda uzman Jabra’nın CE Week 2017 etkinliğinde duyurduğu Elite Sport topuzlu kulaklıklarının geliştirilmiş versiyonu satışa açıldı. Gerçek anlamda kablosuz özgürlük sağlayan Elite Sport kablosuz kulaklığın pil ömrü uzatılmış gri/yeşil rengi Jabra’nın resmi dağıtıcısı tarafından  999 TL‘den satışa sunuldu.

Bir önceki modele kıyasla yüzde 50 oranında daha yüksek kapasitede pil barındıran yeni Elite Sport kulaklıklar, tek bir şarjla 4.5 saate kadar müzik dinlemeye imkan tanıyor. Taşınabilir şarj kasası sayesinde toplam 13.5 saatlik pil ömrüne ulaşan kablosuz kulak içi kulaklık, Android ve iOS destekli aplikasyonla kullanıcısına kalp ritmini gösterebiliyor ve spor sırasında yönlendirmelerde bulunabiliyor. Jabra Elite Sport‘un pil ömrü ve rengiyle güncelleştirilmiş yeni versiyonu 999 TL’den satışa sunuluyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

SteelSeries Arctis Pro Serisi Türkiye

SteelSeries Arctis Pro serisi Türkiye’de ilk Kez Satışa Sunuldu! Oyuncu kulaklıkları alanında yüksek çözünürlüklü ses …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!