Giriş / Oyun / GTA 6 Ne Zaman Çıkacak!

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak!

GTA 6 İçin Hazırlıklar Devam Ediyor !

Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışan Rockstar Games ekibinin GTA 6 için çalışmalarını hızlandırdığını ve yapılan bir röportajda 2021 yılında çıkacağından bahsediliyor.
Başka bir Rockstar Games yöneticisininde en doğru tarihin 2022 olacağını belirttiğini söyleyebiliriz. Tarihe bakılırsa alışık olmadığımız dönemleri bilimkurgu filmlerinin yıl 2022 tarihli takvim yapraklarını da hatırlar gibiyiz.
Patcher ” 8 yıl sonra ilk defa Red Dead Redemption 2 ile olacak” Bu sebeple GTA6’nin gecikmesi bu oyuna bağlı olarak farklılık gösterecek.
Siz iyisi mi bir süre daha GTA 5 içinde ister görevleri yerine getirerek, isterseniz başı boş serseri mayın gibi ülke sokaklarında gezerek eğlenmeye çalışın. Şimdilik GTA serüveni ile diyeceklerimiz bu kadar.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Naruto Online Resmi Olarak Geliyor!

Anime’cilere Müjde Naruto Online Türkiye’ye Geliyor Naruto Online Resmi Olarak Türkiye’ye Geliyor.. Ülkemizde geniş bir …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!