Giriş / Oyun / God Of War Milyonları Aştı!

God Of War Milyonları Aştı!

God of war satışları yalnızca 3 günde 3,1 milyonu aştı

SAN MATEO, California, 4 Mayıs, 2018 – Sony Interactive Entertainment’ın (SIE) yaptığı açıklamaya göre, GOD OF WAR’ın küresel satışları, lansmanı takip eden ilk üç gün içinde, 3,1 milyonu aşarak, PS4 ™ tarihinde en hızlı satışı olan birinci parti oyun ünvanına sahip oldu. SIE Worldwide Studios (SIE WWS) bünyesindeki Santa Monica Stüdyoları tarafından geliştirilen GOD OF WAR, sekiz yıllık bir aradan sonra oyun severlerle buluştu. Dünya çapında büyük beğeni kazanan oyun, şimdiden PS4 tarihinin en sevilen oyunları arasında yerini aldı. Birçok oyun sever, oyunu, ikonik serinin harikulade ve cesur bir şekilde yeniden tasarlanması olarak tanımlıyor.

Santa Monica Stüdyosu Başkanı, ve SIE Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Shannon Studstill ise şunları söyledi: “Kratos’un en yeni macerasında bizimle olmaya karar veren milyonlarca hayranımıza şahsen teşekkür etmek isterim. Gerçekten ilham verici olan desteğiniz, her gün oyunu sınırlarının ötesine geçmek için kendimizi zorlamamızın bir sebebini oluşturuyor. Santa Monica Studio’daki muhteşem ekibimize de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ekipteki hikaye anlatma tutkusu yadsınamaz ve umarım geleneksel olana asla takılıp kalmadığımız açıkça görünüyordur. Hayranlarımızın oyundan aldıkları keyfi ve uzun yıllar hatırlanacak olan oyun içi deneyimleriyle yaşadıkları mutluluğu görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

GOD OF WAR, Türkçe alt yazı ve menü seçeneği ile, yetkili satış mağazalarından ve PlayStation Store™‘dan temin edilebilir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

PS FIFA 19 Ön Siparişte

PS FIFA 19 ön siparişle satışa açıldı EA Sports tarafından geliştirilen ve merakla satışa çıkması …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!