Giriş / Mobil / General Mobile GM 8 Go Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

General Mobile GM 8 Go Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

General Mobile GM 8 Go Satışta

Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan, Google’ın Android Go platformunu kullanan uygun fiyatlı General Mobile GM 8 Go, satışa açıldı.

E-ticaret platformu n11’in Google iş birliği kapsamında birçok yeniliğe imza atan General Mobile’ın Android Go’lu uygun fiyatlı modeli GM 8 Go’yu satışa açtı. Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2018’de tanıtılan, Android Oreo Go platformunu kullanan General Mobile GM 8 Go,  769 TL’den satışa açıldı.

Yeni nesil 18.9’luk ekran tasarımıyla dikkat çeken GM 8 Go, 13MP flaşlı ön kamerası ile çekilen fotoğraflarda cihazın hem ön hem arka kamerasında kullanılabilecek ‘portre modu (bokeh)’ ile düzenlemeye imkan tanıyor. Android’in en güncel versiyonu olan Android Oreo 8.1 işletim sistemini kullanan GM 8 Go, MediaTek tarafından üretilen 1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MT6739 işlemci taşıyor. 1 GB RAM’le gelen GM 8 Go, 16 GB dahili depolaması ve 3500 mAh bataryasıyla da dikkat çekiyor. GM 8 Go, n11’de 769 TL‘den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

OPPO Türkiye Pazarına Giriş Yaptı!

AKILLI TELEFON PAZARININ ÖNCÜ MARKASI OPPO, YENİLİKÇİ MODELLERİYLE TÜRKİYE’DE OPPO’nun RX17 PRO, RX17 NEO ve …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!