Giriş / Oyun / Final Fantasy XII Yeni Bir Video Yayınladı!

Final Fantasy XII Yeni Bir Video Yayınladı!

Final Fantasy XII Yeni Bir Soundtrack Yayınladı

Final Fantasy XII’nin soundtracki bir şaheserdir. Serinin diğer birçok oyununda olduğu gibi doğrudan onunla ilişkilendirilen bir melodi olmasa da bence her biri kendi içinde muhteşemdir.

Nobuo Uematsu, haklı olarak Final Fantasy serisinin bir parçası olan besteci  . Sonuçta ilk onbir maçın ve Final Fantasy XIV’in  baş bestecisi oldu ve o tarihten bu yana serinin hemen her oyunu için parça hazırlamak üzere adım attı.

Final Fantasy XII’nin puanı öncelikle Hitoshi Sakimoto tarafından yönetiliyordu, muhtemelen oyunun ilk yönetmeni Yasumi Matsuno ile olan bağlantıları önemli rol oynamıştır. İkisi de Matsuno’nun ilk gösterimi Ogre Battle: Siyah Kraliçe birlikte 90’lı yılların başlarına kadar geri döndü . Karakter sanatçısı Akihiko Yoshida ve görsel tasarımcı Hiroshi Minagawa ile birlikte dört kişi, Vagrant Story, Taktik  Övücüsü ve Final Fantasy Taktikler gibi diğer oyunlarda ortaya çıkmış tutarlı bir stile katkıda bulundular.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Nintendo Labo’nun Tanıtımı Yapıldı!

Nintendo Labo Karton Bir Dünya Sunacak! Nintendo Mart 2017 de satış rekorları kırarak  Nintendo Switch …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!