Giriş / Mobil / Dünyanın İlk Termal Kameralı Cep Telefonu Cat S60 Satışta!

Dünyanın İlk Termal Kameralı Cep Telefonu Cat S60 Satışta!

Cat S60 Dünyanın İlk Termal Kameralı Cep Telefonu

Dayanıklı botları ve ürettiği iş makineleriyle yakından tanıdığımız Cat s60, akıllı telefon pazarına da diğer ürünleri gibi dayanıklı cihazlarla girdi. Cat’in dünyanın en sağlam akıllı telefonu olarak lanse ettiği termal kameralı telefonu Cat S60, n11.com’da satışa sunuluyor.

Amerikan iş makinesi üreticisi CAT’in (Caterpillar) dünyanın ilk termal kameraya sahip Android işletim sistemli akıllı telefonu S60, e-ticaret platformu n11.com’da satışa açıldı. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan S60, su geçirmez özelliğiyle de dikkat çekiyor. Termal görüntüleme teknolojileri üreticisi FLIR tarafından tasarlanmış termal kamera barındıran cihazın kapı veya pencere kenarlarında ısı kaybı olup olmadığının test edebileceği, elektrikli cihazlardaki ısınmanın görülebileceği ve tamamen karanlıkta dahi termal kameranın kullanılabileceği belirtiliyor.

Termal Kameralı Cep Telefonu Cat S60 Özellik ve Fiyatı

Çıplak gözle fark edilemeyen, ısının yüksek olduğu yerleri gösteren termal kamera, 15 ila 30 metre arasındaki mesafelerdeki ısıyı görüntülüyor. 5 metre derinliğe kadar su geçirmeyen cihaz, su altı kamerası olarak da kullanılabiliyor. Özellikle doğa sporlarıyla ilgilenen kişiler için hayat kurtaran S60, e-ticaret platformu n11.com’da 2.999 TL’den satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Venus Z20 Fiyat Ve Özellikleriyle Satışa Sunuldu!

Venus Z20, Desibel kulaklık hediyesi ve Fırsatlarıyla Satışa Sunuldu Vestel’in fotoğraf ustası yeni telefonu Venus …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!