Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Blocks Modüler Smartwatch Duyuruldu

Blocks Modüler Smartwatch Duyuruldu

Giyilebilir Teknolojiye Yeni Akıllı Saat Blocks Modüler Smartwatch

Blocks Modüler Smartwatch

   Kickstarter projesi olan bu akıllı saatin Android piyasasına taze bir nefes olacağı kesin.

Google’ın  Modüler akıllı telefon projesini ele alıp, akıllı saat üzerinde neden olmasın demişler sanırım. Neden olmasın! Blocks Smartwatch dünyanın ilk modüler akıllı saati aynı zamanda.

Blocks-Moduler-Akilli-Saat

Blocks Modüler Smartwatch Özellikleri;

Android 5.0 Lollipop ile gelen saatin Bluetooth, Wi-Fi ve hareket sensörleri ile birlikte mikrofonu bulunmaktadır. Qualcomm işlecisi olan modelin değerini modifiye edilen parçalar belirler.

Saatin kayış kısmı modüler bir yapı ile oluşturulmuştur. Bu yap boz şekli sayesinde kayışa  donanım eklemeleri yapılabilir. Ekstra bir pil bloğu ile saatinizi özelleştirebilir ya da GPS konum bildirim bloğu ekleyebilir ya da NFC gibi temazsız ödeme protokolleri sizin isteğiniz arzusunda kayışa yerleştirilebilir. Henüz bir Kickstarter projesi olan akıllı saatin bize maliyeti ve blokların birim fiyatlarının ne olduğunu ilerleyen günlerde öğrenebileceğiz.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 3 Satışta!

Apple Watch Series 3 Satışa Sunuldu! Apple’ın Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da gerçekleştirdiği dev lansmanda iPhone …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!