Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / BackBeat 500 Kulaklıklar Duyuruldu!

BackBeat 500 Kulaklıklar Duyuruldu!

Hem kablolu hem kablosuz kulaklık BackBeat 500 serisi

Dünyanın önde gelen kulaklık markası Plantronics, hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilen BackBeat 500 serisiyle kulaklık trendini yeniden belirliyor. Bluetooth özellikli BackBeat 500 serisi, pil ömrü, tasarımı ve ses kalitesinin yanında renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Teknolojinin gelişmesiyle dünyadaki trendler hızla değişiyor. Kulaklık trendinde ise gelinen son nokta özgürlüğünüzü kısıtlamayan, kablo karmaşasına son veren bluetooth kulaklıklar. Kullanıcıya sonsuz bir hareket alanı sunan kulaklıklar, ses kalitesiyle de en ideal kullanımı sağlıyor. Plantronics’in geliştirdiği kulaklığın serisi ise hem kablolu hem de kablosuz kullanımda yüksek ses kalitesini kulağınıza taşıyor.

Müzik tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir model olan BackBeat 500 yüksek pil ömrü ile de benzerlerini geride bırakıyor. Plantronics teknolojisiyle tasarlanan kulaklıklar, 40 mm’lik kulak üstü sürücülere sahip.

 Metal kollar ile BackBeat 500 serisinde sağlamlık ön planda  

Konforlu yapısıyla 18 saate kadar kullanım süresi tanıyan özel kulaklık serisini pili tükendiğinde şarj etmek zorunda değilsiniz. Kulaklığın yanında gelen 3.5 mm jak girişli kablosuyla müzik veya film keyfinize devam edebileceğiniz Plantronics kulaklık, sizi yarı yolda bırakmıyor. Kulaklığı uzatabileceğiniz metal kollar ayrıca bir sağlamlık katıyor.

155 gram ağırlığıyla oldukça hafif bir yapıya sahip seri beyaz, siyah, gri ve koyu gri renk seçeneklerine sahip. Üzerindeki mikrofon sayesinde çağrıları da yanıtlayabileceğiniz 500 serisi, tasarımında da genç bir duruş sergiliyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

SteelSeries Arctis Pro Serisi Türkiye

SteelSeries Arctis Pro serisi Türkiye’de ilk Kez Satışa Sunuldu! Oyuncu kulaklıkları alanında yüksek çözünürlüklü ses …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!