Giriş / Aksesuar / Asap X-Connect Dünyanın ilk Manyetik USB Kablosu

Asap X-Connect Dünyanın ilk Manyetik USB Kablosu

Asap X-Connect: Dünyanın ilk Manyetik USB Kablosu

Asap x-connect: Apple’ın (Lightning) ve Android (micro USB & USB-C) dahil olmak üzere tüm telefonlarla uyumlu dünyanın ilk manyetik USB kablosu.

Sanırım herkesin ortak bir sorunu şarj kablosunun temassızlığı ya da telefon şarjdayken konuşurken şarj kablosu çıkmasın diye vermiş olduğunuz uğraş. Bu dünyanın ilk manyetik USB kablosu ve istesenizde çıkarmanız sizin isteğiniz dışında olmayacak.

Mobil cihazınızda oyun oynarken şarjınız bitmesin diye fişte tutarken siz, ani bir hareket ile bir bakmışsınız ki usb kablosu yine çıkmış ve şarj oyunun en güzel yerinde bitebilir. Buna son veren bu bir buluş sayılmasa da bence herkesin ihtiyacı olabilecek bir tasarım. Manyetik ucu sayesinde usb şarj kablosunun çıkmasını engelleyen bu mobil aksesuar için nokta atışı bir fikir diyebiliriz.

Bazen usb kablonuzun kısa olması yüzünden fiş ile masa arasına uzanmayan mesafelerde kablonun çıkma endişesini yaşarken aynı zamanda akıllı telefonunuzun düşerek zarar göreceğini düşünürüz. Manyetik usb kablo o kadar güçlüdür ki akıllı telefonunuzu da rahatlıkla havada taşıyabilir, üstelik şarj ederek.

Indiegogo üzerinden ön siparişle satışa sunulan bu ürün hakkında daha fazla bilgi elde etmek istiyorsanız buradan devam edebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 9 Lite Fiyat ve Özellikleri

Honor 9 Lite 1499 TL fiyat etiketi ile Yeniden A101’de Akıllı telefon dünyasının genç ve …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!