Giriş / Akıllı Lamba’lar Xenon ile Duyuruldu!

Akıllı Lamba’lar Xenon ile Duyuruldu!

Akıllı telefonlar artık Akıllı Lamba’lar ile Işık Açıp Kapayabilecek

Ev ve iş yerlerinde kullanılan klasik lamba anahtarları teknolojiyi yakalıyor. Akıllı telefonları lamba anahtarlarına dönüştüren Xenon wi-fi dokunmatik anahtarlar ile artık ışık açma ve kapama da bir dokunuş uzakta.

E-ticaret platformu n11, Xenon akıllı anahtarı satışa sundu. Lambaları akıllı hale getirmeden anahtarları akıllandırarak kontrolü artırmak ve bunu yaparken de elektrik tasarrufu sağlamak üzere tasarlanan Xenon akıllı anahtarlar ile cep telefonları artık ışık da açıp kapatabiliyor.

Mevcut elektrik tesisatları kullanılarak, dairede herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan monte edilebilen wi-fi dokunmatik anahtarlar, cep telefonuna tanıtıldığı an çalışıyor. Cep telefonu ya da tabletten yönetilebilen akıllı anahtarlar, zamanlama ayarı yapmaya ve istenilen ışığın ne zaman açılıp kapanabileceğini yönetmeye imkân tanıyor. Xenon wi-fi dokunmatik anahtarlar n11’de 199 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Acer Yeni Swift 7 Fiyat ve Özellikleriyle Karşınızda!

Acer Yeni Swift 7 ile İnceliği Yeniden Tanımlıyor Modern profesyoneller için tasarlanmış mühendislik harikası yeni …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!