Giriş / Bilgisayar / Acer Swift Black Edition Duyuruldu!

Acer Swift Black Edition Duyuruldu!

Acer Swift Black Edition Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu!

Acer Yeni Ultra İnce, Dönüştürülebilir ve Takılıp Çıkarılabilir Cihazlarını Tanıttı: Swift 5, Spin 5 ve Switch 7 Black Edition
İnce ve şık ürünler fonksiyonelliği ve mobilite özelliğini yeni bir seviyeye çıkarıyor

  • Swift 5: Hayatı hiç durmayan faal kullanıcılar için ultra ince ve ultra hafif dizüstü bilgisayar. Ağırlığı 1 kilodan daha az olan bu cihaz, üstün taşınabilirliğe, kolay kullanıma ve şık bir tasarıma sahiptir
  • Spin 5: Günlük kullanım için yeni bir dönüştürülebilir bilgisayar. Dinamik, son derece esnek arayüz – profesyonel kalitede içerik oluşturma, müzik, video ve oyunlar için mükemmeldir
  • Switch 7 Black Edition: Modern profesyoneller için süper şık takılıp çıkarılabilir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar. Ayrık grafiklerle dünyanın ilk fansız 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı

Acer IFA 2017 Fuarı’nda Windows 10 sistemli yeni nesil Swift, Spin ve Switch modelleriyle popüler ultra ince dönüştürülebilir ve takılıp çıkarılabilir portföyünü genişletti. Modellerin tümü yeni, son derece güçlü 8. nesil Intel® Core işlemciler, Windows Hello’yu destekleyen daha güvenli biyometrik teknoloji ve üç boyutlu eğlence ile profesyonel üretkenlik için gerekli olan çok yönlü kullanım özelliklerini bünyelerinde barındırıyor. Bu dizüstü bilgisayarlar performans ve mobilitenin yanı sıra ideal bir biçim ve fonksiyon dengesi sağlayan yeni bir canlandırıcı stil ve tasarım duygusu taşıyor.

Acer IT Ürünleri Birimi Başkanı Jerry Kao şöyle konuştu: “Acer insanlara her zaman açık, dijital olarak yönlendirilen bir dünyada talep ettikleri kişisel bilgi işlem deneyimini vermek için sürekli olarak en yeni teknolojileri dizüstü bilgisayar portföyüne ilave ediyor. İster iş ister oyun veya içerik oluşturma için olsun, ofisteyken veya hareket halindeyken, Acer modern kullanıcıların farklı ve benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli ürünler sunuyor.”

Intel Bilgi İşlem Grubu Başkan Yardımcısı Chris Walker şunları söyledi: “8. nesil Intel Core işlemciler barındıran bir kişisel bilgisayar, en olağanüstü performans ve deneyimler için donanımlı ve optimize olduğunun güvencesidir. Acer’ın ultra ince kişisel bilgisayarlardan oluşan yeni serileri belirgin biçimde eşsiz fakat dinamik tasarımları ve 8. nesil Intel Core işlemcilerin sunduğu üç boyutlu eğlence, rahatlık ve inanılmaz %40 performans arttırımı ile bir bütündür.”

Microsoft Ortak Cihazlar ve Çözümler Başkan Yardımcısı Peter Han şöyle konuştu: “Acer’ın yeni nesil Swift, Spin ve Switch dizüstü bilgisayarları fonksiyonellik ve mobiliteyi Windows 10’un gücü ve performansıyla bir araya getirdi. Hafif, ince ve güçlü olan bu dizüstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlarını evde, ofiste veya yolda verimlilik veya eğlence için kullanan herkes için üç harika seçenek.”

Switch 7 Black Edition Ayrık Grafiklerle Dünyanın İlk Fansız 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı

Öncü Acer Switch 7 Black Edition Acer’ın yenilikçi İkili LiquidLoop™ teknolojisi fansız soğutma sistemi tarafından mümkün kılınan ayrık grafiklerle donatılmış dünyanın ilk fansız 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı. Güçlübir 8. nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® MX150 grafikler ile yoğun görevler, yaratıcı üretim ve içerik aktarımı içinde ideal. Mobilite düşünülerek tasarlanan yeni Switch 7 Black Edition son derece çok yönlüdür, klavye takılı olarak ağırlığı 1.15 kg’dan az. Switch 7 Black Edition’ın ince ve hafif tasarımı sağlamlık ve güzel bir dokunuş hissi veren, dayanıklı bir fırçalanmış alüminyum gövde içeriyor.

Switch 7 Black Edition, kapaklı bir dizüstü bilgisayarda tek elle açmak ve ayarlamak kadar kolay çalışma sağlayarak Acer’ın otomatik olarak toplanabilen ve otomatik olarak açılabilen patentli standı Acer AutoStand™ barındıran ilk ürünü.

2256×1504 çözünürlüğe sahip geniş bir 13.5 inç IPS ekran barındıran Switch 7 Black Edition geniş görüntüleme açılarından canlı görsel deneyimler sunuyor. Switch’in son reenkarnasyonu 4096 seviye basınç hassasiyetine sahip ve açıyı, genişliği veya darbe gölgesini kontrol etmek için kalem eğimine sahip Wacom EMR teknolojili ekran kalemidir. BU ekran kalemi artık pilsiz ve kullanıcılara Windows Ink kullandıklarında daha otantik bir yazım çizim deneyimi sağlamak için tasarlanan bir dış kapakta saklanıyor.

Windows Hello’yu destekleyen Swift 7 Black Edition, kullanıcıların cihazı açmalarına ve tek dokunuşla oturum açmalarına izin veren, POA (Güç Açık Kimlik Doğrulama) ile optik tabanlı cam altı parmak izi sensörüne sahip.

Swift 5 Güçten Taviz Vermeden Üstün Taşınabilirlik

Yeni Swift 5 üstün taşınabilirlik, sağlam performans ve bir stil dokunuşu isteyen kullanıcılar için tasarlanmış. 1 kg’dan hafif olan zarif kasası bu cihazı her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için ideal hale getiriyor. Üst ve alt kapak için ultra hafif magnezyum-lityum alaşımı ve avuç içi alanında ekstra sağlamlık için magnezyum-alüminyum alaşımlar dahil olmak üzere sofistike malzeme seçimleri yapılmış.

  1. nesil Intel Core işlemcilerin gücünden yararlanan Swift 5, 8 saatllik pil ömrüyle olağanüstü hızlı ve yanıtlayıcı bir deneyim sunuyor. Windows 10 ve 2×2 802.11ac kablosuz özelliği ile kullanıcıların tüm gün boyunca hareket halindeyken, arkadan aydınlatmalı klavye sayesinde geceleri bile verimli biçimde çalışabilmelerini sağlıyor.

İnteraktif çoklu dokunmatik Full HD IPS2 dokunmatik ekran ve dar çerçeve tasarımı görüntüleme deneyimini maksimuma çıkarıyor. Dolby Audio™ Premium teknolojisine sahip Acer TrueHarmony güçlü ve net sesler sunarken, İş İçin Skype sertifikası Cortana ile canlı görüntülü sohbetleri ve harika bir deneyimi garanti ediyor.

Spin 5

Hafif, taşınabilir ve baş bölümü dönen metal bir kasada bulunan Spin 5 stiline düşkün profesyonellerin her tür iş ve eğlence için ilk tercihleri olacaktır. Cihazın çok yönlü, dönüştürülebilir form faktörü kullanıcıların dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modları arasında sorunsuz şekilde geçiş yapabilmelerini sağlayarak Spin 5’i içerik oluşturmak ve paylaşım için mükemmel bir platform yapıyor.

Spin 5’in taşınması kolay 13 inçlik modeli 1,5 kg ağırlığında ve 15.9 mm kalınlığındayken, 15 inçlik kardeşi ise 2 kg’ın biraz üzerinde ve 17.9 mm kalınlığında. Bu cihaz taşınabilir olmasına rağmen, yeni 8. nesil Intel Core işlemciler, 16GB’a kadar DDR4 bellek, 13 saate kadar pil ömrü ve 15 inçlik model için ayrık bir NVIDIA GeForce GTX 1050 grafik seçeneğini barındıracak şekilde tasarlanmış. Bu da Spin 5’in grafik tasarım veya video düzenleme gibi yoğun yaratıcı üretimlerin altından kalkabilmesini sağlıyor. Ayrıca, Full HD olarak gelen canlı ve gerçek hayattaki gibi renklerle birinci sınıf eğlenceler sunuyor.

Harika bir dokunma deneyimi sunan keskin 13 veya 15 inç ekran aynı zamanda müthiş bir hassaslık için çalışma sırasında daha fazla kontrol sağlayan ve Windows Ink ile artırılmış kullanılabilirlik sağlayan opsiyonel Acer Active Stylus ile çalışabilir. Acer’ın her yöne dönen ExoAmp Anteni, antenin dizüstü bilgisayarın metal kapağının altında olmasına ve cihazın dönük olduğu yöne bakılmaksızın  tutarlı bir kablosuz sinyalini garanti etmek için Spin 5’in anten konumunu optimize ediyor.

Acer TrueHarmony, Dolby Audio Premium teknolojisi ve ön yüzdeki iki hoparlör herhangi bir modda engellenmeyecek şekilde akıllıca yerleştirilmiş. Spin 5 kristal netliğinde ve sarmal bir ses deneyimi sunuyor. İş İçin Skype sertifikalı Spin 5, kullanıcıların dört metreye kadar mesafeden Cortana’ya erişebilmelerini sağlayan uzak alan ses tanıma teknolojisiyle bir araya getirilen dört sıralı mikrofonlar barındırıyor. Bu da, yalnızca seslerini kullanarak hızlı, el kullanmadan yanıtlar almalarını, hava durumunu veya trafiği kontrol edebilmelerini, hatırlatıcı ayarlayabilmelerini, günlük programlarına bakabilmelerini sağlıyor.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Switch 7 Aralık ayında Kuzey Amerika’da 1,699 $’dan ve Aralık ayında EMEA’da 1,999 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Swift 5 Aralık ayında Kuzey Amerika’da 999 $’dan, Haziran ayında EMEA’da 1,099 €’dan ve Kasım ayında Çin’de 7,499 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Spin 5 Eylül ayında Kuzey Amerika’da hem 13 inç hem de 15 inç modelleriyle 799 $’dan ve yine Eylül ayında EMEA’da 13 inç modeli 899 €’dan ve 15 inç modeli 999 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Tam teknik özellikler, fiyatlar ve temin edilebilirlik bölgelere göre değişir. Temin edilebilirlik, ürün özellikleri ve belirli pazarlardaki fiyatlar hakkında bilgi için, lütfen www.acer.com aracılığıyla size en yakın Acer ofisi veya yetkili satıcısı ile iletişime geçiniz.

Intel Referans Platformunda SYSmark* 2014 SE (Second Edition) ölçümü Intel® Core i7-8550U işlemci, PL1=15W TDP, 4C8T, 4.0GHz’e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel 600p SSD, Intel UHD Grafikler 620, İşletim Sistemi: Windows* 10 karşısında önceki nesil: Intel® Core i7-7500U işlemci, PL1=15W TDP, 2C4T, 3.5GHz’e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2133, Depolama: Intel 600p SSD, Intel HD Grafikler 620, İşletim Sistemi: Windows* 10

Burada belirtilen tüm markalar ve ürün adları ilgili firmalarının ticari markalarına sahiptir ve yalnızca ürünleri açıklamak veya tanımlamak için kullanılmıştır

Listelenen pil ömrü kablosuz olarak MobileMark 2014® verimlilik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 test detayları www.bapco.com adresinde bulunabilir. Pil ömrü değerlendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü model, yapılandırma, uygulamalar, güç yönetimi ayarları, işletim koşulları ve kullanılan özelliklere göre değişiklik gösterir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

13 inçlik modelde. Listelenen pil ömrü kablosuz olarak MobileMark 2014® verimlilik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 test detayları www.bapco.com adresinde bulunabilir. Pil ömrü değerlendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü model, yapılandırma, uygulamalar, güç yönetimi ayarları, işletim koşulları ve kullanılan özelliklere göre değişiklik gösterir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

Acer Yeni Ultra İnce, Dönüştürülebilir ve Takılıp Çıkarılabilir Cihazlarını Tanıttı: Swift 5, Spin 5 ve Switch 7 Black Edition
İnce ve şık ürünler fonksiyonelliği ve mobilite özelliğini yeni bir seviyeye çıkarıyor

Editör Özeti

  • Swift 5: Hayatı hiç durmayan faal kullanıcılar için ultra ince ve ultra hafif dizüstü bilgisayar. Ağırlığı 1 kilodan daha az olan bu cihaz, üstün taşınabilirliğe, kolay kullanıma ve şık bir tasarıma sahiptir
  • Spin 5: Günlük kullanım için yeni bir dönüştürülebilir bilgisayar. Dinamik, son derece esnek arayüz – profesyonel kalitede içerik oluşturma, müzik, video ve oyunlar için mükemmeldir
  • Switch 7 Black Edition: Modern profesyoneller için süper şık takılıp çıkarılabilir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar. Ayrık grafiklerle dünyanın ilk fansız 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı

Acer IFA 2017 Fuarı’nda Windows 10 sistemli yeni nesil Swift, Spin ve Switch modelleriyle popüler ultra ince dönüştürülebilir ve takılıp çıkarılabilir portföyünü genişletti. Modellerin tümü yeni, son derece güçlü 8. nesil Intel® Core işlemciler, Windows Hello’yu destekleyen daha güvenli biyometrik teknoloji ve üç boyutlu eğlence ile profesyonel üretkenlik için gerekli olan çok yönlü kullanım özelliklerini bünyelerinde barındırıyor. Bu dizüstü bilgisayarlar performans ve mobilitenin yanı sıra ideal bir biçim ve fonksiyon dengesi sağlayan yeni bir canlandırıcı stil ve tasarım duygusu taşıyor.

Acer IT Ürünleri Birimi Başkanı Jerry Kao şöyle konuştu: “Acer insanlara her zaman açık, dijital olarak yönlendirilen bir dünyada talep ettikleri kişisel bilgi işlem deneyimini vermek için sürekli olarak en yeni teknolojileri dizüstü bilgisayar portföyüne ilave ediyor. İster iş ister oyun veya içerik oluşturma için olsun, ofisteyken veya hareket halindeyken, Acer modern kullanıcıların farklı ve benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli ürünler sunuyor.”

Intel Bilgi İşlem Grubu Başkan Yardımcısı Chris Walker şunları söyledi: “8. nesil Intel Core işlemciler barındıran bir kişisel bilgisayar, en olağanüstü performans ve deneyimler için donanımlı ve optimize olduğunun güvencesidir. Acer’ın ultra ince kişisel bilgisayarlardan oluşan yeni serileri belirgin biçimde eşsiz fakat dinamik tasarımları ve [i] 8. nesil Intel Core işlemcilerin sunduğu üç boyutlu eğlence, rahatlık ve inanılmaz %40 performans arttırımı ile bir bütündür.”

Microsoft Ortak Cihazlar ve Çözümler Başkan Yardımcısı Peter Han şöyle konuştu: “Acer’ın yeni nesil Swift, Spin ve Switch dizüstü bilgisayarları fonksiyonellik ve mobiliteyi Windows 10’un gücü ve performansıyla bir araya getirdi. Hafif, ince ve güçlü olan bu dizüstü bilgisayarlar, kişisel bilgisayarlarını evde, ofiste veya yolda verimlilik veya eğlence için kullanan herkes için üç harika seçenek.”

Switch 7 Black Edition Ayrık Grafiklerle Dünyanın İlk Fansız 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı

Öncü Acer Switch 7 Black Edition Acer’ın yenilikçi İkili LiquidLoop™ teknolojisi fansız soğutma sistemi tarafından mümkün kılınan ayrık grafiklerle donatılmış dünyanın ilk fansız 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı. Güçlübir 8. nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® MX150 grafikler ile yoğun görevler, yaratıcı üretim ve içerik aktarımı içinde ideal. Mobilite düşünülerek tasarlanan yeni Switch 7 Black Edition son derece çok yönlüdür, klavye takılı olarak ağırlığı 1.15 kg’dan az. Switch 7 Black Edition’ın ince ve hafif tasarımı sağlamlık ve güzel bir dokunuş hissi veren, dayanıklı bir fırçalanmış alüminyum gövde içeriyor.

Switch 7 Black Edition, kapaklı bir dizüstü bilgisayarda tek elle açmak ve ayarlamak kadar kolay çalışma sağlayarak Acer’ın otomatik olarak toplanabilen ve otomatik olarak açılabilen patentli standı Acer AutoStand™ barındıran ilk ürünü.

2256×1504 çözünürlüğe sahip geniş bir 13.5 inç IPS ekran barındıran Switch 7 Black Edition geniş görüntüleme açılarından canlı görsel deneyimler sunuyor. Switch’in son reenkarnasyonu 4096 seviye basınç hassasiyetine sahip ve açıyı, genişliği veya darbe gölgesini kontrol etmek için kalem eğimine sahip Wacom EMR teknolojili ekran kalemidir. BU ekran kalemi artık pilsiz ve kullanıcılara Windows Ink kullandıklarında daha otantik bir yazım çizim deneyimi sağlamak için tasarlanan bir dış kapakta saklanıyor.

Windows Hello’yu destekleyen Swift 7 Black Edition, kullanıcıların cihazı açmalarına ve tek dokunuşla oturum açmalarına izin veren, POA (Güç Açık Kimlik Doğrulama) ile optik tabanlı cam altı parmak izi sensörüne sahip.

Swift 5 Güçten Taviz Vermeden Üstün Taşınabilirlik

Yeni Swift 5 üstün taşınabilirlik, sağlam performans ve bir stil dokunuşu isteyen kullanıcılar için tasarlanmış. 1 kg’dan hafif olan zarif kasası bu cihazı her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için ideal hale getiriyor. Üst ve alt kapak için ultra hafif magnezyum-lityum alaşımı ve avuç içi alanında ekstra sağlamlık için magnezyum-alüminyum alaşımlar dahil olmak üzere sofistike malzeme seçimleri yapılmış.

  1. nesil Intel Core işlemcilerin gücünden yararlanan Swift 5, 8 saatllik pil ömrüyle olağanüstü hızlı ve yanıtlayıcı bir deneyim sunuyor. Windows 10 ve 2×2 802.11ac kablosuz özelliği ile kullanıcıların tüm gün boyunca hareket halindeyken, arkadan aydınlatmalı klavye sayesinde geceleri bile verimli biçimde çalışabilmelerini sağlıyor.

İnteraktif çoklu dokunmatik Full HD IPS2 dokunmatik ekran ve dar çerçeve tasarımı görüntüleme deneyimini maksimuma çıkarıyor. Dolby Audio™ Premium teknolojisine sahip Acer TrueHarmony güçlü ve net sesler sunarken, İş İçin Skype sertifikası Cortana ile canlı görüntülü sohbetleri ve harika bir deneyimi garanti ediyor.

Spin 5

Hafif, taşınabilir ve baş bölümü dönen metal bir kasada bulunan Spin 5 stiline düşkün profesyonellerin her tür iş ve eğlence için ilk tercihleri olacaktır. Cihazın çok yönlü, dönüştürülebilir form faktörü kullanıcıların dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modları arasında sorunsuz şekilde geçiş yapabilmelerini sağlayarak Spin 5’i içerik oluşturmak ve paylaşım için mükemmel bir platform yapıyor.

Spin 5’in taşınması kolay 13 inçlik modeli 1,5 kg ağırlığında ve 15.9 mm kalınlığındayken, 15 inçlik kardeşi ise 2 kg’ın biraz üzerinde ve 17.9 mm kalınlığında. Bu cihaz taşınabilir olmasına rağmen, yeni 8. nesil Intel Core işlemciler, 16GB’a kadar DDR4 bellek, 13 saate kadar pil ömrü ve 15 inçlik model için ayrık bir NVIDIA GeForce GTX 1050 grafik seçeneğini barındıracak şekilde tasarlanmış. Bu da Spin 5’in grafik tasarım veya video düzenleme gibi yoğun yaratıcı üretimlerin altından kalkabilmesini sağlıyor. Ayrıca, Full HD olarak gelen canlı ve gerçek hayattaki gibi renklerle birinci sınıf eğlenceler sunuyor.

Harika bir dokunma deneyimi sunan keskin 13 veya 15 inç ekran aynı zamanda müthiş bir hassaslık için çalışma sırasında daha fazla kontrol sağlayan ve Windows Ink ile artırılmış kullanılabilirlik sağlayan opsiyonel Acer Active Stylus ile çalışabilir. Acer’ın her yöne dönen ExoAmp Anteni, antenin dizüstü bilgisayarın metal kapağının altında olmasına ve cihazın dönük olduğu yöne bakılmaksızın  tutarlı bir kablosuz sinyalini garanti etmek için Spin 5’in anten konumunu optimize ediyor.

Acer TrueHarmony, Dolby Audio Premium teknolojisi ve ön yüzdeki iki hoparlör herhangi bir modda engellenmeyecek şekilde akıllıca yerleştirilmiş. Spin 5 kristal netliğinde ve sarmal bir ses deneyimi sunuyor. İş İçin Skype sertifikalı Spin 5, kullanıcıların dört metreye kadar mesafeden Cortana’ya erişebilmelerini sağlayan uzak alan ses tanıma teknolojisiyle bir araya getirilen dört sıralı mikrofonlar barındırıyor. Bu da, yalnızca seslerini kullanarak hızlı, el kullanmadan yanıtlar almalarını, hava durumunu veya trafiği kontrol edebilmelerini, hatırlatıcı ayarlayabilmelerini, günlük programlarına bakabilmelerini sağlıyor.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Switch 7 Aralık ayında Kuzey Amerika’da 1,699 $’dan ve Aralık ayında EMEA’da 1,999 €‘dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Swift 5 Aralık ayında Kuzey Amerika’da 999 $’dan, Haziran ayında EMEA’da 1,099 €‘dan ve Kasım ayında Çin’de 7,499 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Spin 5 Eylül ayında Kuzey Amerika’da hem 13 inç hem de 15 inç modelleriyle 799 $‘dan ve yine Eylül ayında EMEA’da 13 inç modeli 899 €’dan ve 15 inç modeli 999 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Tam teknik özellikler, fiyatlar ve temin edilebilirlik bölgelere göre değişir. Temin edilebilirlik, ürün özellikleri ve belirli pazarlardaki fiyatlar hakkında bilgi için, lütfen www.acer.com aracılığıyla size en yakın Acer ofisi veya yetkili satıcısı ile iletişime geçiniz.

Intel Referans Platformunda SYSmark* 2014 SE (Second Edition) ölçümü Intel® Core i7-8550U işlemci, PL1=15W TDP, 4C8T, 4.0GHz’e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2400, Depolama: Intel 600p SSD, Intel UHD Grafikler 620, İşletim Sistemi: Windows* 10 karşısında önceki nesil: Intel® Core i7-7500U işlemci, PL1=15W TDP, 2C4T, 3.5GHz’e kadar Turbo, Bellek: 8GB DDR4-2133, Depolama: Intel 600p SSD, Intel HD Grafikler 620, İşletim Sistemi: Windows* 10

Burada belirtilen tüm markalar ve ürün adları ilgili firmalarının ticari markalarına sahiptir ve yalnızca ürünleri açıklamak veya tanımlamak için kullanılmıştır

Listelenen pil ömrü kablosuz olarak MobileMark 2014® verimlilik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 test detayları www.bapco.com adresinde bulunabilir. Pil ömrü değerlendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü model, yapılandırma, uygulamalar, güç yönetimi ayarları, işletim koşulları ve kullanılan özelliklere göre değişiklik gösterir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

13 inçlik modelde. Listelenen pil ömrü kablosuz olarak MobileMark 2014® verimlilik modu testine dayanmaktadır. MobileMark 2014 test detayları www.bapco.com adresinde bulunabilir. Pil ömrü değerlendirmesi yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömrü model, yapılandırma, uygulamalar, güç yönetimi ayarları, işletim koşulları ve kullanılan özelliklere göre değişiklik gösterir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Lenovo Legion Y530 Karşınızda

Yeni Lenovo Legion Y530 hem performansa hem tarza değer veren oyuncuların tutkusu olacak Teknoloji devi …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!