Giriş / Teknoloji / Acer Holo360 Tanıtıldı!

Acer Holo360 Tanıtıldı!

İki Bağlantılı 360 Derece Kamerası Acer Holo360 Tanıtıldı!

Acer Holo360 kullanıcıların yalnızca tek bir cihazla anları yakalama, görüntüleme, düzenleme ve paylaşmalarına izin veren 360 derece bir kameradır; Acer Vision360 yolda güven ve eğlence sağlayan bulut bağlantılı bir araç içi kamerasıdır

Acer, kullanıcıların yalnızca tek bir cihazla anı yakalamalarını, görüntülemelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlayan hepsi bir arada kamera Holo360 ve eğlenceli sürüş deneyimleri için tasarlanan bulut bağlantılı araç içi kamerası Vision360 ile iki yeni LTE bağlantılı kamerasını tanıttı.

Acer Holo360 Kamera Anı Tekrar Yaşayın

Acer Holo360, Qualcomm® Snapdragon™ 625 mobil işlemcili Qualcomm® Bağlantılı Kamera Platformu ile çalışmaktadır. Videoları gerçek zamanlı olarak birleştirme, entegre LTE bağlantısı ve çalışma için 3 inç dokunmatik ekranın güçlerini bir araya getiren Acer Holo360, 360-derece videoları canlı yayınlamak için hepsi bir arada bir çözümdür. ImmerVision sertifikalı panomorf optikler bozulma olmadan görüntü alanı boyunca tutarlı yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalarken, Holo360’ın 6.9K çözünürlükte fotoğraflar ve 4K videolar sunabilmesini sağlar. Kullanıcılar aynı zamanda bir sanal gerçeklik başlığıyla yakalanan anları yeniden yaşayabilir ve kendilerini zaman ve mekan boyunca anılarına kaptırabilirler.

Holo360 kullanıcıların 360 derece fotoğraflarını ve videolarını tercih ettikleri sosyal ağlarda doğrudan paylaşabilmelerini sağlayan Android 7.1 ile çalışır ve ayrıca videolarını bir akıllı telefon veya bilgisayar ile eşleştirmeden veya senkronize etmeden doğrudan cihaz üzerinden izleyebilmelerine izin verir.

Acer Vision360 Bulut Bağlantılı Bir Sürüş Deneyimi

360 derece kapsama sağlamak için birlikte çalışan iki ultra yüksek kaliteli kamera ile Acer Vision360 kullanıcının otomobilinin etrafındaki her açının tümüyle canlı, 4K kalitesinde videoya kaydedilmesini garanti eder. Sürüş sırasında aracın kaza yapması halinde, kazanın olduğu yerin GPS koordinatlarını da kapsayan bir kayıt tetiklenir ve yalnızca cihazın dahili kamerasındaki güvenli bir alana kaydedilmekle kalmaz, aynı zamanda delillerin korunması için buluta yüklenir. Güvenlik için, Vision360 ön cama monte edilir ve sürücünün gözleri ile hizalıdır ve mevcut hızı da görüntüler.

Vision360’ın bulut bağlantılı hizmeti aracılığıyla, park halindeyken araca gelen darbeler cihazın bir video çekmesini etkinleştirir, kullanıcının akıllı telefonuna bir bildirim gönderilir ve video buluta yüklenir. Vision360 ayrıca kullanıcıların içlerinin rahat olması için talep üzerine uzaktan görüntüleme ve cihazdan konum takibi sağlar. Biraz da eğlence için, kullanıcılar aileleriyle çıktıkları anları ve yolculukları kaliteli bir şekilde kameraya kaydedebilir ve sürücü koltuğundaki deneyimleri bir sanal gerçeklik başlığıyla yeniden izleyebilirler.

Fiyat ve Temin Edilebilirlik

Acer Holo360 bağlantılı kamera Kasım ayında Kuzey Amerika’da su geçirmez çantasıyla 429 $’dan ve yılın son çeyreğinde EMEA’da 349 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptobu ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung MicroLed TV Dünyanın ilk Modüler Televizyonu Oldu!

Samsung’dan Dünyanın ilk Modüler 146-inç MicroLED TV’si “The Wall” CES 2018 kapsamındaki İlk Bakış etkinliğinde …

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!